Wpadnij do nas na kawę,

zaoszczędź Swój czas ustalając wszystko w jednym miejscu

Do swojej dyspozycji masz najlepszych specjalistów z każdego działu

techniki eventowej.

 

GRUPA E4E Sp. z o.o.

ul. Michała Faradaya 1

03-233 Warszawa

KRS: 0000643740
REGON: 365768787
NIP: 5242812224

 

 W BIURZE CZEKAJĄ NA CIEBIE

Agnieszka Kaczmarek

Agnieszka Kaczmarek

specjalizacja: Project Manager

mob. 533 991 244

mail: agnieszka@grupae4e.pl

hubert-ok

Hubert Kosim

specjalizacja: Project Manager

mob. 530 607 989

mail: hubert.kosim@grupae4e.pl

kuba-ok

Jakub Sadowski

specjalizacja: Project Manager

mob. 501 309 970

mail: jakub@grupae4e.pl

maciek

Aleksandra Binięda

specjalizacja: International Customers Support

mob. 533 991 215

mail: aleksandra@grupae4e.pl

maciek

Maciej Binięda

specjalizacja: Multimedia

mob. 505 991 442

mail: maciek@grupae4e.pl

piter-ok

Piotr Sadowski

specjalizacja: oświetlenie i nagłośnienie

mob. 601 348 628

mail: piotr@grupae4e.pl

siwy-ok

Bartek Siwiński

specjalizacja: scenografia

mob. 604 314 000

mail: bartek@grupae4e.pl

mrozu-ok

Robert Mróz

specjalizacja: projekty techniczne

mob. 505 112 230

mail: robert@grupae4e.pl

łukasz-ok2

Łukasz Fedorowicz

specjalizacja: logistyka

mob. 607 704 626

mail: lukasz@grupae4e.pl

zdjecie-gruby-ok

Michał Żaczek

specjalizacja: scenografia

mob. 606 146 385

mail: michal.zaczek@grupae4e.pl

aneta-ok

Aneta Kiędzińska

specjalizacja: Manager d/s. finansowo administracyjnych

mob. 502 215 249

mail: aneta@grupae4e.pl

aneta-ok

Paulina Pińska

specjalizacja: 3d graphic designer

mob. 531 792 264

mail: paulina@grupae4e.pl

aneta-ok

Michał Tarłowski

specjalizacja: AV Manager

mob. 501 497 079

mail: michal.tarlowski@grupae4e.pl

aneta-ok

Marcin Sulich

specjalizacja: Magazyn

mob. 733 623 213

mail: marcin.sulich@grupae4e.pl