O NAS

„Tworzymy mix innowacji, kreatywności i profesjonalizmu” Jesteśmy kreatywnymi optymistami. Nasza praca to nasza pasja i wierzymy że najlepsze rzeczy  powstają na styku profesjonalizmu i spontaniczności. Dbając o profesjonalizm i ciągły rozwój nie zapominamy o kształtowaniu dobrej atmosfery i wzajemnym inspirowaniu do działania po to aby osiągnąć jeden cel: pełną satysfakcję naszych Klientów

Działamy na rynku polskim realizujemy również projekty na terenie Europy. Naszymi klientami są Agencje eventowe oraz klienci bezpośredni. W zależności od Waszych potrzeb jesteśmy w stanie świadczyć usługi w obszarze kompleksowej organizacji eventów: propozycji miejsca realizacji, koncepcji i oprawy artystycznej, projektowania, obsługi technicznej oraz scenorgrafii.
Dysponujemy bogatą bazą sprzętu technicznego w obszarach ( nagłośnienie, oświetlenie, konstrukcje sceniczne, sceny, multimedia) oraz pracownią scenograficzną. Dzięki efektywnie zorganizowanej powierzchni magazynowo-biurowej, obszernej flocie samochodowej oferujemy najwyższą jakość logistycznej obsługi klienta.

Misja grupy e4e

Misją grupy e4e jest zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję i spokój w obszarze organizacji eventów, poprzez zagwarantowanie najwyższej jakości – kompleksowego zaplecza i logistyki w tym zakresie.

Wizja grupy e4e

Nieustannie inwestując w wiedzę i rozwój dążymy do biznesowej doskonałości, do tego aby stać się pierwszym i jedynym wyborem w zakresie organizacji i obsługi wszelkich wydarzeń firmowych i medialnych.

FreshMail.pl